Založ si blog

Útek – Okoličány

Okoličánymu blahoprajem k úspešnému úteku. Bol by najväčší hlupák, keby čakal doma aby ho polícia odviedla do väzenia. Má hniť v base, radšej si ešte užiť života. Ak ho policajti sledovali a ušiel im,to sa nedá nijako ospravedlniť ani vysvetliť. Tí policajti, ktorí ho sledovali sú buď neschopní a nemajú čo v polícii robiť alebo ich podplatil a tiež tam nemajú čo robiť. Ani nezisťovať a okamžite vyzliecť z uniformy. Čo robí SIS? Ona má monitorovať všetky činnosti,ktoré smerujú k ohrozeniu štátu, predchádzať takýmto problémom. Na čo vlastne platíme dane, z ktorých je platená polícia, prokuratúra, súdy, armáda, SIS? Za uplynulý mesiac nenastúpilo do výkonu trestu 31 odsúdených / Správa RTVS z 12.4.2018/. Platil som poctivo celý život dane a nie malé. Som idiot, že som ich platil a ospravedlňujem sa svojmu synovi,že som ho presviedčal aby platil dane. Každý kto poctivo platí dane pri tejto zostave je hlupák. Majiteľ firmy v NSR, kde som pracoval my hovorieval: Pán XY, chyby si robte za svoje peniaze a nie za moje. Jeden náš top distribútor, strhával pracovníkom poštovné za to ak bol výrobok zle vytipovaný a poslaný a musel sa posielať ešte raz. Absolútne súhlasím. On ich platil za riadnu prácu a nie za nepodarok. A my si túto neschopnú bandu platíme + výsluhové dôchodky. DOKEDY?

Ovocinári a zeleninári

03.08.2018

Dávno som sa neozval na blogu. Bol som v civilizovanom svete. Prišiel som na pár dní a už mám mokrý chrbát od sĺz prezidenta únie ovocinárov a zeleninárov SK ako nariekal v diskusii so štátnym viac »

Spanilá jazda GAZDOV

19.06.2018

Na Slovensku pokiaľ sa pamätám boli vždy ľudia ktorí pracovali na roliach a volali sme ich: sedliaci, gazdovia, roľníci, hospodári, kulaci, družstevníci, po tzv revolúcii SHR ale slovo farmár viac »

Prezident hochštapler

10.05.2018

Včera si pripomínal prakticky celý svet koniec II. svetovej vojny. Kde bol náš tzv. prezident. Prečo sa nezúčastnil kladenia vencov na Slavíne spolu s premiérom a predsedom NR. Alebo bol položiť viac »

migranti, Taliansko, Malta

Loď Aquarius vzala na palubu ďalších migrantov, prístav stále hľadá

23.09.2018 17:59

Španieli cez víkend v Stredozemnom mori zachránili 447 migrantov.

Saudská Arábia, ženy, islam, burka

Švajčiarsky kantón St. Gallen zakázal burky na verejnosti

23.09.2018 17:36

Z výsledkov referenda vyplýva, že zakázané tiež bude nútiť niekoho, aby si zakrýval tvár.

NEPOUZIVAT

Tuhý: Slovenský islamista naozaj chystal v ČR útok, je to osamelý vlk

23.09.2018 17:14

Za svojho šejcha, teda vzor v praktizovaní moslimskej viery, označil mladík bývalého pražského imáma.

Porsche 911 Speedster Concept - 2018

Porsche končí s dízlami

23.09.2018 16:00

Nemecká automobilka Porsche nebude viac vyrábať dízlové vozidlá. Povedal to generálny riaditeľ Oliver Blume.

hamulya

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 14607x
Priemerná čítanosť článkov: 1623x

Autor blogu

Kategórie