Založ si blog

Útek – Okoličány

Okoličánymu blahoprajem k úspešnému úteku. Bol by najväčší hlupák, keby čakal doma aby ho polícia odviedla do väzenia. Má hniť v base, radšej si ešte užiť života. Ak ho policajti sledovali a ušiel im,to sa nedá nijako ospravedlniť ani vysvetliť. Tí policajti, ktorí ho sledovali sú buď neschopní a nemajú čo v polícii robiť alebo ich podplatil a tiež tam nemajú čo robiť. Ani nezisťovať a okamžite vyzliecť z uniformy. Čo robí SIS? Ona má monitorovať všetky činnosti,ktoré smerujú k ohrozeniu štátu, predchádzať takýmto problémom. Na čo vlastne platíme dane, z ktorých je platená polícia, prokuratúra, súdy, armáda, SIS? Za uplynulý mesiac nenastúpilo do výkonu trestu 31 odsúdených / Správa RTVS z 12.4.2018/. Platil som poctivo celý život dane a nie malé. Som idiot, že som ich platil a ospravedlňujem sa svojmu synovi,že som ho presviedčal aby platil dane. Každý kto poctivo platí dane pri tejto zostave je hlupák. Majiteľ firmy v NSR, kde som pracoval my hovorieval: Pán XY, chyby si robte za svoje peniaze a nie za moje. Jeden náš top distribútor, strhával pracovníkom poštovné za to ak bol výrobok zle vytipovaný a poslaný a musel sa posielať ešte raz. Absolútne súhlasím. On ich platil za riadnu prácu a nie za nepodarok. A my si túto neschopnú bandu platíme + výsluhové dôchodky. DOKEDY?

Zverejňovanie platov

21.04.2018

Nedá mi nezareagovať na článok z dnešnej PRAVDY "Zamestnávateľom sa nechce zverejňovať platy", hlavne na nezmysly od pána Hoštáka, pani Špánikovej a Molnárovej. Ako sa na Slovensku v drvivej viac »

Ako volíme

09.04.2018

Zamyslime sa nad tým komu vlastne dávame svoj hlas vo voľbách a na základe čoho. Väčšina obyvateľstva SR sa o politiku zaujíma len okrajovo a intenzívnejšie v čase volebnej kampane. Vzdelanostná viac »

Mierumilovní kresťania – úvaha

31.03.2018

V týchto dňoch celý kresťanský svet má najväčší sviatok sviatok v kalendárnom roku. Zmŕtvych vstanie Ježiša Krista. Asi všetky vierovyznania majú svoje desatoro prikázanie. Jedno z katolíckych viac »

ministerstvo vnútra, mv sr, budova

Rokuje užšie vedenie Smeru, Saková je hlavnou kandidátkou na ministerku vnútra

23.04.2018 18:49, aktualizované: 18:55

Tomáša Druckera vo funkcii ministra vnútra by mala nahradiť štátna tajomníčka rezortu Denisa Saková.

Košice, súd, Antonino Vadala, predbežná väzba, návrh

Prokuratúra predbežne vyšetruje Antonina Vadalu

23.04.2018 18:33

Prokurátor vykoná výsluch, v rámci ktorého bude zisťovať aj to, či obvinený s vydaním do Talianska súhlasí. Ak bude súhlasiť, o vydaní rozhodne prokurátor, ak nie, o prípustnosti vydania bude rozhodovať krajský súd.

Roberto Fico, taliansko

Rokovania o zostavení vlády v Taliansku bude viesť Roberto Fico

23.04.2018 18:18

Taliansky prezident Mattarella si pozval na stretnutie predsedu dolnej komory parlamentu Roberta Fica, ktorý by mal viesť ďalšie kolo rokovaní o zostavení vlády.

Egypt, kresťania, Islamský štát

Poslankyňa NR SR Verešová: Každý deň zomrie osem kresťanov pre svoje náboženské presvedčenie

23.04.2018 18:10

Riaditeľ organizácie Open Doors, ktorá monitoruje tento problém, Michel Varton priblížil, že vo svete čelí prenasledovaniu okolo 250 miliónov kresťanov, čo znamená, že z celkového počtu veriacich ide o jedného z 12 kresťanov.

hamulya

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 6111x
Priemerná čítanosť článkov: 1019x

Autor blogu

Kategórie