Založ si blog

Útek – Okoličány

Okoličánymu blahoprajem k úspešnému úteku. Bol by najväčší hlupák, keby čakal doma aby ho polícia odviedla do väzenia. Má hniť v base, radšej si ešte užiť života. Ak ho policajti sledovali a ušiel im,to sa nedá nijako ospravedlniť ani vysvetliť. Tí policajti, ktorí ho sledovali sú buď neschopní a nemajú čo v polícii robiť alebo ich podplatil a tiež tam nemajú čo robiť. Ani nezisťovať a okamžite vyzliecť z uniformy. Čo robí SIS? Ona má monitorovať všetky činnosti,ktoré smerujú k ohrozeniu štátu, predchádzať takýmto problémom. Na čo vlastne platíme dane, z ktorých je platená polícia, prokuratúra, súdy, armáda, SIS? Za uplynulý mesiac nenastúpilo do výkonu trestu 31 odsúdených / Správa RTVS z 12.4.2018/. Platil som poctivo celý život dane a nie malé. Som idiot, že som ich platil a ospravedlňujem sa svojmu synovi,že som ho presviedčal aby platil dane. Každý kto poctivo platí dane pri tejto zostave je hlupák. Majiteľ firmy v NSR, kde som pracoval my hovorieval: Pán XY, chyby si robte za svoje peniaze a nie za moje. Jeden náš top distribútor, strhával pracovníkom poštovné za to ak bol výrobok zle vytipovaný a poslaný a musel sa posielať ešte raz. Absolútne súhlasím. On ich platil za riadnu prácu a nie za nepodarok. A my si túto neschopnú bandu platíme + výsluhové dôchodky. DOKEDY?

Spanilá jazda GAZDOV

19.06.2018

Na Slovensku pokiaľ sa pamätám boli vždy ľudia ktorí pracovali na roliach a volali sme ich: sedliaci, gazdovia, roľníci, hospodári, kulaci, družstevníci, po tzv revolúcii SHR ale slovo farmár viac »

Prezident hochštapler

10.05.2018

Včera si pripomínal prakticky celý svet koniec II. svetovej vojny. Kde bol náš tzv. prezident. Prečo sa nezúčastnil kladenia vencov na Slavíne spolu s premiérom a predsedom NR. Alebo bol položiť viac »

Zverejňovanie platov

21.04.2018

Nedá mi nezareagovať na článok z dnešnej PRAVDY "Zamestnávateľom sa nechce zverejňovať platy", hlavne na nezmysly od pána Hoštáka, pani Špánikovej a Molnárovej. Ako sa na Slovensku v drvivej viac »

ministerka školstva, lubyova,

Lubyová: Ministerstvo školstva sa snaží zlepšiť postavenie učiteľov

17.07.2018 10:48

Podľa Lubyovej je atraktivita povolania pedagóga samozrejme do veľkej miery o platoch

japonsko, horúčavy, povodne, vojaci, armáda

Horúčavy v Japonsku si za tri dni vyžiadali 14 obetí

17.07.2018 10:24

Mimoriadne vysoké teploty marili upratovacie práce v oblastiach, ktoré minulý týždeň zasiahli povodne.

Donald Trump, Vladimir Putin

Slabý a ponížený. Tak vyzeral Trump vedľa Putina, píše Time

17.07.2018 10:20

Americké médiá Trumpa po summite v Helsinkách nešetria.

Heiko Maas

Šéf nemeckej diplomacie vyzval USA a Rusko na pokračovanie rokovaní

17.07.2018 10:03

Dialóg je podľa neho pre medzinárodné vzťahy nevyhnutný rovnako ako spoľahlivosť, dôslednosť a tvrdá práca.

hamulya

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 12829x
Priemerná čítanosť článkov: 1604x

Autor blogu

Kategórie