Založ si blog

Útek – Okoličány

Okoličánymu blahoprajem k úspešnému úteku. Bol by najväčší hlupák, keby čakal doma aby ho polícia odviedla do väzenia. Má hniť v base, radšej si ešte užiť života. Ak ho policajti sledovali a ušiel im,to sa nedá nijako ospravedlniť ani vysvetliť. Tí policajti, ktorí ho sledovali sú buď neschopní a nemajú čo v polícii robiť alebo ich podplatil a tiež tam nemajú čo robiť. Ani nezisťovať a okamžite vyzliecť z uniformy. Čo robí SIS? Ona má monitorovať všetky činnosti,ktoré smerujú k ohrozeniu štátu, predchádzať takýmto problémom. Na čo vlastne platíme dane, z ktorých je platená polícia, prokuratúra, súdy, armáda, SIS? Za uplynulý mesiac nenastúpilo do výkonu trestu 31 odsúdených / Správa RTVS z 12.4.2018/. Platil som poctivo celý život dane a nie malé. Som idiot, že som ich platil a ospravedlňujem sa svojmu synovi,že som ho presviedčal aby platil dane. Každý kto poctivo platí dane pri tejto zostave je hlupák. Majiteľ firmy v NSR, kde som pracoval my hovorieval: Pán XY, chyby si robte za svoje peniaze a nie za moje. Jeden náš top distribútor, strhával pracovníkom poštovné za to ak bol výrobok zle vytipovaný a poslaný a musel sa posielať ešte raz. Absolútne súhlasím. On ich platil za riadnu prácu a nie za nepodarok. A my si túto neschopnú bandu platíme + výsluhové dôchodky. DOKEDY?

Nenažrané svine sa zobudili a nadelili si vianočný darček

07.12.2018

Nenažranci v parlamente už majú vianoce. A čo takto prijať nový zákon o svojich odmenách. Vy barani máte slúžiť ľuďom a nie sebe. A slovač mlčí a platí dane ako sprostá. Vidíte ako viac »

Bitúnok u Salama

21.10.2018

Demokratické a objektívne média nás už týždeň kŕmia senom a naša opozícia a prezident mlčia ako vši a nič nehovoria a nežiadajú objektívne, rýchle a spravodlivé vyšetrenie vraždy novinára. viac »

Genialita a hlúposť človeka

14.10.2018

V poslednej prílohe denníka PRAVDA bol uverejnený vynikajúci článok o klimatických zmenách. Len nesúhlasím s niektorými závermi autora čo sa týka blízkej i vzdialenej budúcnosti. Všetko viac »

morčacia roláda na jablkách

Ceny mäsa budú rásť, pre vyššie platy a drahšie energie

12.12.2018 18:12

Navýšenie cien mäsa a mäsových výrobkov očakávajú spracovatelia mäsa v rozmedzí 5 až 8 %.

banská bystrica, autobus

Banskobystrická doprava skončí asi na súde

12.12.2018 18:05

Budú aj po 1. januári premávať prímestské autobusy?

orbán

Maďarsko zvyšuje limit na nadčasy, opozícia sa búri

12.12.2018 17:52

Novela zákonníka umožňuje, aby zamestnanci ročne odpracovali až 400 nadčasových hodín.

IMG 1441

Schuster a Gašparovič v TV Pravda

12.12.2018 17:40

Bývalí prezidenti Rudolf Schuster a Ivan Gašparovič prijali pozvanie do politickej debaty Ide o Pravdu.

hamulya

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 18636x
Priemerná čítanosť článkov: 1553x

Autor blogu

Kategórie