Založ si blog

Prezident hochštapler

Včera si pripomínal prakticky celý svet koniec II. svetovej vojny. Kde bol náš tzv. prezident. Prečo sa nezúčastnil kladenia vencov na Slavíne spolu s premiérom a predsedom NR. Alebo bol položiť veniec v Hornej Dolnej? Prečo sa ho nespýtajú na to demokrati novinári Kovačič Hanzelová a jej manžel p. Kovačič. Ja si neviem predstaviť, že by sa napr. Francúzky prezident nezúčastnil na slávnosti pádu Bastily. A potom

dávajme viacej hodín dejepisu a vozme deti do koncentračných táborov. Keď sa nezúčastnil kladenia vencov 4. apríla na deň oslobodenia Bratislavy, je z PP jemu Bratislava nič nehovorí, vo štvrtok rýchlo zmiznúť vládnym lietadlo na východ, v piatok obligátna návšteva nejakej akcie a na obed sedím žene pri sukni. Čo sme si zvolili to máme od hochštaplera iné nemôžeme očakávať.

Bitúnok u Salama

21.10.2018

Demokratické a objektívne média nás už týždeň kŕmia senom a naša opozícia a prezident mlčia ako vši a nič nehovoria a nežiadajú objektívne, rýchle a spravodlivé vyšetrenie vraždy novinára. viac »

Genialita a hlúposť človeka

14.10.2018

V poslednej prílohe denníka PRAVDA bol uverejnený vynikajúci článok o klimatických zmenách. Len nesúhlasím s niektorými závermi autora čo sa týka blízkej i vzdialenej budúcnosti. Všetko viac »

Ovocinári a zeleninári

03.08.2018

Dávno som sa neozval na blogu. Bol som v civilizovanom svete. Prišiel som na pár dní a už mám mokrý chrbát od sĺz prezidenta únie ovocinárov a zeleninárov SK ako nariekal v diskusii so štátnym viac »

Nikola Gruevski

Macedónsky expremiér Gruevski utiekol do Maďarska

13.11.2018 22:26

Skopje vydá na politika medzinárodný zatykač.

Bratislava

Ochrana ovzdušia v Bratislave je nedostatočná

13.11.2018 22:05

Bratislavský Integrovaný program na zlepšenie kvality ovzdušia bol vydaný v rozpore s platnou slovenskou i európskou legislatívou, rozhodol o tom Krajský súd v Bratislave.

John Kelly

Trump vraj chystá ďalšiu vládnu zmenu, prepustí tiež Kellyho

13.11.2018 21:02

Personálny šéf amerického prezidenta zrejme sám nerezignuje.

knihy, papiere, dokumenty, byrokracia

Dosluhujúca starostka Brunoviec po voľbách pálila dokumenty

13.11.2018 20:31

Júlia Masárová cez okno úradu podávala dokumenty pracovníčke škôlky.

hamulya

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 11
Celková čítanosť: 16919x
Priemerná čítanosť článkov: 1538x

Autor blogu

Kategórie