Založ si blog

Plagiát v nohaviciach

Posledné parlamentné voľby na Slovensku ukázali ako nezodpovedne a ľahkovážne sa väčšina voličov stavia k tomuto aktu. Ako málo stačí na zmanipulovanie voličov. A potom sa čudujeme kto nám vládne a že vyspelý svet sa nám vzďaľuje. Vedeli sme, že IM je bezcharakterný podvodník a človek. Tie jeho drísty o zamestnávaní 2 000 pracovníkov o odvedení 500 mil. Sk daní, o čestnosti, zásadovosti, atď. Vysvetlite mi ako môže podvodník robiť poriadok. Ako skákal do Danka. Jeho sa to teraz netýka. Aký stav je v školstve od tzv. revolúcie. Zlaté socialistické školstvo. Minister školstva podvodník. Môžu tohto ministra brať vážne dekani, rektori, vedci, ktorí to na univerzitách poctivo odrobili, obhájili, alebo sa len boja moci, ktorá bola hlupákovi zverená. Prestaňte preboha s reformami školstva každé štyri roky. Normálny chlap, ktorí je vo verejnej funkcii po prevalení takéhoto škandálu okamžite odstupuje. Tie obhajoby ministra školstva a IM boli absolútne trápne. IM /nedá sa mi napísať pán, lebo nie ste toho hoden/, keď pôjdete na malú potrebu pozrite sa do nohavíc či tam nemáte nejaký plagiát. Vy si myslíte, že o toto nevedia vrcholní politici EU. Ako sa pozerajú na vás a na Slovensko. Ako na Absurdistan. Novinári otočte sa mu chrbtom na jeho tlačovej besede a tým mu ukážete ako si ho vážite a za týždeň odídu všetci traja podvodníci. Viete čo je ešte pre mňa zaujímavé? Fico bol premiérom 3x a novinári ho mali v zuboch, niekedy aj oprávnene a nikdy neprišla na pretras jeho diplomová a rigorózna práca. Asi je napísaná pravdepodobne na ďaleko vyššej úrovni ako klamára IM. Slovensko má pri tej smole jedno veľké šťastie. Že na Skalickej univerzite nie je lekárska fakulta. Koľko zmrzačených ľudí by chodilo po Slovensku, že by sme ho mohli nazývať INVALIDOVŇA. Prečo mlčia tí slušní? Slečna F, pán podpredseda NR Š, bývalý prezident. Plat a funkcia nadovšetko, však pani bábková herečka.

Je to možné?

12.08.2020

Ja si myslím, že po tomto možno popierať aj holokaust, vysvetlí mi to niekto, alebo sa hlboko mýlim? Alebo je to fikcia?

Slovenský folklór

18.07.2020

Na Slovensku je úplne normálne pri akýchkoľvek skúškach na škole odpisovať, našepkávať, pajcovať diplomové a iné záverečné práce. Prosto je to náš naturel, folklór. Ako študenti si vlastne neuvedomujeme, že keď pomáhame menej nadanému, neschopnému, že si vlastne do budúcnosti vytvárame konkurenciu. A vlastne si sťažujeme prostredie na trhu práce. Takže je [...]

Matrac v parlamente

27.06.2020

Pán predseda Národnej rady SR, zašpinil ste na dlhší čas túto druhú najvyššiu ústavnú funkciu. Po takom prešľape ako máte vy so svojou priateľkou, v Maďarsku odstúpil prezident, v ČR ministerka, v NSR minister. Vy sa tam držíte ako kliešť a pritom hovoríte o zmene. Smiešne a trápne zároveň. Bol ste dobrý vekslák ale ináč ste bezcharakterný človek. Asi prišiel [...]

peniaze, bankovky, mince, euro

Ľuďom z kultúry pooskytne štát mimoriadnu pomoc 11 miliónov eur

15.08.2020 10:00

Ministerstvo financií poskytne nezávislej kultúre takmer 11 miliónov eur. Ide o mimoriadnu pomoc pre tých, ktorí prepadli "cez sito" doterajšej pomoci štátu.

Roland Kyška, Fond vzájomnej pomoci

Fond pomoci spustili, Matovičovi "už odpadol od chuti"

15.08.2020 10:00

Každý overený žiadateľ dostane automaticky z fondu na začiatok 200 eur, pričom ďalšia suma sa bude odvíjať od príspevkov verejnosti.

Simpsonovci

Do volieb v USA zatiahli aj Marge Simpsonovú. Niečo k tomu povedala

15.08.2020 07:45

Do politiky sa nemieša, ale teraz sa cíti byť dotknutá. K dianiu okolo senátorky Kamal Harrisovej sa vyjadrila aj Marge Simpsonová.

Hlas, registrácia

Koziak: Pellegriniho Hlas láka aj politických oportunistov

15.08.2020 07:00

Strana, ktorá zaznamenáva vysokú podporu, sa stáva miestom, kam prichádzajú ľudia, ktorí si myslia, že z toho niečo získajú, hovorí politológ.

hamulya

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 27
Celková čítanosť: 60447x
Priemerná čítanosť článkov: 2239x

Autor blogu

Kategórie